ALD KUYUMCULUK

Hakkımızda

Yenilikçi ve İstikrarlı

ALD Kuyumculuk, kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma ve mağazalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve ilkler ile sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.

2000 yılından bu yana başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya’ya entegre olan ALD Kuyumculuk, bugün, Akdeniz bölgesinde 5 adet mağaza, bölgenin en geniş kapsamlı 3 adet üretim ve tamir atölyesi, yaklaşık 10.000 ürün seçeneği olan e-ticaret sitesi (www.aldjewellery.com) ile hizmet vermektedir. Bünyesinde başta Altınbaş kuyumculuk olmak üzere birçok dünya lideri markayı barındırmaktadır.
ALD KUYUMCULUK, altın takı ve pırlantalı mücevherde, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle Türkiye’de yerleşmiş öncü marka kimliklerini, mağazacılık sistemiyle dünya markası kimliğiyle bütünleştirme vizyonu ile ilerliyor.

Bölgenin en güçlü mücevherat firması olan ALD KUYUMCULUK mağazalarında ki güler yüzlü personeli, üretimde bulunan profesyonel ekibi ve bölge halkı ile sıcak ilişkileri bulunan firma sahipleri ile daima müşteri memnuniyeti ve daima büyüme hedefleri olan ticaret ahlâkına her zaman büyük önem gösteren bir firmadır.
Bölgenin kozmo politik bir yapısı olması sebebiyle mağazalarda tüm dillere hitap edebilen personelleri tüm ürünlerde uluslararası geçerli ürün sertifikaları bulunmaktadır. Firmanın mağazaları tüm bölgeye hâkimdir ve 7/24 FREE PİCK-UP servisi mevcuttur. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu TAXFREE sistemi ile firmadan alışveriş yapan yabancı uyruklu müşterilerine kestiği ürün faturalarının uluslararası geçerli olma fırsatını sunmaktadır. Böylece tüketici haklarını yurt dışında da korumaya devam etmektedir.

MONEY BACK

100% money back guarantee

FREE SHIPPING & RETURN

Free shipping on all orders over $99

24/7 SUPPORT

Live fast and good support 24/7.